نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان

نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان

رئیس انجمن معماری شهر تهران: نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان برگزار می‌شود.

رئیس انجمن صنفی کارفرمایی طراحی ،معماری و دکوراسیون داخلی و خارجی شهر تهران گفت: نخستین فستیوال معماری ملی معماران و کارفرمایان با رویکرد ارتباط بین معماران و سازندگان و نمایشگاه توانمندی جامعه معماری در تهران برگزار می‌شود.

سید کاظم سید مراد با اشاره به اهداف و دستاوردهای برگزاری این فستیوال ملی اظهار کرد: صاحبان و شرکت‎های سازنده پروژه‌های ساختمانی، در دو نقش حامی و مهمان در فستیوال حضور خواهند داشت. وی افزود: بازدید از پروژه‌ها در نقش کمیته داوران و بازدیدکننده توسط کارفرمایان بزرگ، امکان آشنایی با معماران صاحب ایده را فراهم می‌کند.

سید مراد تصریح کرد: در این فستیوال معماران از سراسر ایران پروژه‌های خود را ارائه خواهند داد و امکان برقراری ارتباط با تعداد زیادی از معماران و اساتید این حوزه برای بازدیدکنندگان و حامیان رویداد فراهم خواهد شد.وی خاطرنشان کرد: بازدیدکنندگان فستیوال از افراد تاثیرگذار و ممتاز جامعه معماری هستند. حامیان رویداد می‌توانند با معرفی محصولات و توانمندی‌های خود از ارتباط مستقیم با گروه هدف که به علت مشغله زیاد کمتر در دسترس رسانه‌ها قرار دارند بهره‌مند شوند.

سید مراد با اشاره به نمایش ملی آثار معماری ابراز کرد: معماران شرکت‌کننده صاحب سبک این رویداد، از سراسر ایران جضور بعمل خواهند رساند، حضور این معماران و نمایش این پروژه‌ها باعث شناخت و معرفی بیشتر این افراد به سرمایه گذاران و سازندگان خواهد بود.

رئیس انجمن معماری تهران ادامه داد: گردش مالی و اقتصادی پایدار حوزه معماری و ساخت و ساز در گرو تلفیق هنر و تجارب با رعایت اصول خواهد بود. ارتباط سرمایه‌گذاران این حوزه با معماران صاحب سبک می‌تواند به رشد و توسعه روز افزون و در آمدزایی این صنعت کمکی شایانی نماید.

تحلیل و بررسی چالش ها و مشکلات معماری


وی همچنین افزود: تریبونی برای بیان چالش‌ها و امکان همفکری برای ارائه راهکار مسائل معماری می‌تواند نقشی تاثیرگذار و گره گشا برای فعالان این صنعت در تعامل با بخشی دولتی و سیاست گذار فراهم آورد.

سید مراد بیان کرد: فستیوال قصد دارد تا با بخش‌های گوناگون و متمایز خود بخش عمده‌ای از فعالان و اعضای حوزه معماری را طی مدت برگزاری رویداد گردهم آورد. این فرصت برای تمامی ذی نفعان رویداد امکان تبادلات تجاری را به نحو شایسته فراهم خواهد کرد.

وی یادآور شد: ارتباط و استفاده از تجربیات مفاخر و پیش کسوتان معماری فرصتی است که معماران جوان‌تر مغتنم شمرده‌اند، این فستیوال با دعوت و برگزاری و نشست‌های تجربه مدار قصد دارد تا زمینه ارتباط این دو بخش معماری را بیش از پیش فراهم آورد.

سید مراد در پایان به تشریح اهداف این فستیوال پرداخت و گفت: توسعه تعامل و ارتباط تجاری معماران و سازندگان، نمایش توانمندی جامعه معماری ایران، دعوت از انجمن‌ها، پیمانکاران و کارفرمایان حوزه ساختمان، تبیین راه‌های همکاری موسسات و نهادهای دولتی و خصوصی ،ارتقای مهارت‌های کسب و کار و درآمدزایی معماران و ثبت حقوق آثار معماری، از مهمترین اهداف برگزاری این فستیوال هستند.

نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان

عنوان بلوک شخصی

در جهت ارتباط با انجمن صنفی کارفرمایی طراحی، معماری و دکوراسیون داخلی و خارجی

با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

099003939570